ТОЛЬЯТТІ (QHA) -

У Тольятті затримали українця, працівника судноремонтного заводу Сергія Сотнікова, нібито завербованого Службою безпеки України для збору відомостей про підприємство.

Як повідомляється, під час допиту Сотніков зізнався, що раніше працював збирачем судів на Херсонському державному заводі.

— Ще в 2016 році його викликав до себе співробітник Служби безпеки України на ім'я Данило і запропонував допомагати СБУ. Чоловік погодився, йому присвоїли псевдонім Серж, — повідомляють російські ЗМІ.

Там зазначають, що за словами Сотнікова, перед поїздкою до Росії Данило нібито доручив йому зібрати інформацію про тольяттінський завод, але він не встиг передати зібрані відомості українським спецслужбам.

— Інші завдання СБУ мною не відпрацьовувалися. Відомості про діяльність тольяттінського заводу я нікому не надавав, — розповів чоловік під час допиту.

Відзначається, що оскільки Сотніков не завдав шкоди безпеці Росії, його не судитимуть за статтею "Шпигунство", а лише депортують на батьківщину ".

ФСБ РФ опублікувало відео зі свідченнями українця.

Нагадаємо, раніше QHA писало, що співробітники військової контррозвідки затримали в Севастополі службовця Чорноморського флоту, колишнього флотського офіцера, за підозрою в шпигунстві на користь сусідньої держави.

Про це повідомило джерело у "силових структурах міста". За його словами, зараз затриманий перебуває в ізоляторі. Відносно нього ведеться розслідування.

Джерело: РИА

QHA