МОСКВА (QHA) -

У результаті ударів авіації міжнародної коаліції у боротьбі з ІГДІЛ в Сирії дійсно загинули громадяни Росії. Про це на брифінгу заявила офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова.

— За попередніми даними, у результаті збройного зіткнення, причини якого з'ясовуються, мова може йти про загибель п'яти осіб, ймовірно громадян Росії, — зазначила вона.

Захарова повідомила, також є постраждалі, але інформація про це перевіряється, також як і про те, чи дійсно усі вони росіяни. Однак, за її словами, вони не були військовими РФ.

Захарова підкреслила, що "інформація про загибель 400, 200 і 100 осіб — класична дезінформація", а "засновані на вкиданні замовні статті тільки ускладнюють нашу роботу".

При цьому вона визнала, що громадяни Росії та країн СНД перебувають у зонах конфлікту в Сирії, але "цілі їхнього перебування у гарячих точках різні — в тому числі, участь у військових діях".

Агентство QHA повідомляло, що під удар американської авіації в Сирії потрапили російські найманці. Авіаудар був нанесений після зіткнення проурядових сил Сирії та Сирійської демократичної армії за нафтові родовища. Група незалежних дослідників Conflict Intelligence Team вважає, що під "російськими найманцями" маються на увазі бійці групи Вагнера, які воюють на родовищах корисних копалин в долині Євфрату.

QHA