ДОНЕЦЬК (QHA) -

Ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що вдалося встановити осіб, які ліквідували бойовиків Арсена Павлова ("Мотороли") і Михайла Толстих ("Гіві").

— Встановлені усі особи, хто до цього причетний, деякі затримані. Думаю, справу закінчимо цього року. Ті вбивці пов'язані із загибеллю Арсена Павлова "Мотороли", — зазначив він.

За його словами, підозрювані причетні до вбивства обох сепаратистів — як "Гіві", так і "Мотороли".

Як повідомляло QHA, 8 лютого 2017 року сепаратистські сайти, а потім і російські ЗМІ повідомили, що в окупованому Донецьку був знешкоджений у своєму кабінеті пострілом з гранатомета ватажок батальйону бойовиків ОРДЛО "Сомалі" Михайло Толстих з позивним "Гіві".

Як відомо, 16 жовтня 2016 року один з командирів «ДНР» Арсен Павлов з позивним «Моторола» загинув у результаті вибуху саморобного вибухового пристрою в ліфті власного будинку.

Пізніше у мережі з'явилося відеозвернення людей, які взяли на себе відповідальність за вбивство "Мотороли".

На окупованому Донбасі «Моторола» очолював незаконне збройне формування «Батальйон Спарта». Також він заявляв, що «розстріляв 15 полонених» українських військовослужбовців. Amnesty International закликала розслідувати страти, в яких зізнався бойовик.

QHA