КИЇВ (QHA) -

Зниклий безвісти в Донецьку журналіст Станіслав Асєєв, якого утримують бойовики, поскаржився на стан здоров'я. Про це повідомив колишній депутат Верховної Ради Єгор Фірсов на своїй сторінці у Facebook.

— Стас живий. Намагається триматися. Але скаржиться на стан здоров'я. Його й далі мучить хронічний бронхіт, який у нього ще з дитинства. І сильний зубний біль, — написав він.

Фірсов нагадав, що Асєєва утримують на території колишнього заводу, відомого як «Ізоляція».

— Це приміщення, де військові "ДНР" спочатку облаштували в'язницю, де тримали і катували полонених. Ті, хто побував у полоні, називають це місце справжнім концтабором, де полонених днем ​​змушували працювати, а вночі катували.

Окрім цього, екс-депутат додав, що планується випуск збірника статей Асєєва, які він писав про ситуацію в ОРДЛО.

— Ми будемо робити усе можливе для звільнення Стаса. Тому не опускаємо руки, не забуваємо і обов'язково звільнимо Стаса.

Раніше QHA повідомляло, що бойовики «ДНР» офіційно підтвердили, що зниклий безвісти в окупованому Донецьку український журналіст Станіслав Асєєв (Васін) затриманий і перебуває у них.

Нагадаємо, 6 червня в Донецьку зник безвісти журналіст і письменник Станіслав Асєєв, який пише під псевдонімом Станіслав Васін, який вирішив залишитися на тимчасово непідконтрольній Україні території, щоб бути в центрі подій і розповідати про те, що відбувається в окупації.

На початку липня міжнародна правозахисна організація Amnesty International в Україні закликала бойовиків "ДНР" розкрити інформацію про місцезнаходження Асєєва.

У свою чергу, Human Rights Watch закликала бойовиків звільнити Асєєва.

QHA