КИЇВ (QHA) -

Рідні видатного вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського, який перебуває у полоні бойовиків вже понад 500 днів, не бачать жодних зрушень у питанні його звільнення. Про це в коментарі QHA повідомив племінник вченого Денис Козловський.

— Нової інформації про його перебування в полоні поки немає. Тільки те, що він перебуває у Горлівській колонії. Зараз це все, що ми знаємо. Немає ані листування, ані жодного контакту з ним. Ми поки не бачимо ніякої допомоги (у звільненні Ігоря Козловського, — ред.) крім поширення інформації. Всі організації знають про його полон і у своїх звітах це відзначають, але чогось більшого ніж інформування або спостереження не відбувається, — зазначив Денис Козловський.

За його словами, на суді, на якому виносили вирок українському вченому, був присутній представник Організації Об'єднаних Націй.

— Мабуть, це єдиний представник серед міжнародних організацій, який приєднався до судового процесу там на місці, уточнив племінник Ігоря Козловського.

Він зазначив, що рідні чекають на позитивні зміни у звільненні Ігоря Анатолійовича.

Нагадаємо, відомий український історик-релігієзнавець Ігор Козловський був захоплений бойовиками так званої «Донецької Народної Республіки» 27 січня 2016 року. Вченого взяли в полон посеред дня в центрі міста і відвезли у підвали так званого «МДБ ДНР» («Міністерство державної безпеки Донецької Народної Республіки»). Представники так званої влади «ДНР» відібрали у чоловіка ключі і провели обшук у його квартирі.

У травні 2017 року бойовики ОРДЛО пообіцяли, що при узгодженні остаточних списків на обмін до них включать українського вченого Ігоря Козловського, який перебуває в окупованому Донецьку. Про це повідомила представник України у Тристоронній контактній групі Ірина Геращенко.

ФОТО: інтернет

QHA