МІНСЬК (QHA) -

На засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську вдалося вирішити питання погашення частини заборгованості за спожиту в окремих районах Луганської області воду.

Про це повідомила прес-секретар представника України у ТКГ, другого президента України Леоніда Кучми Дарка Оліфер у Facebook.

— У рамках економічної підгрупи вдалося домовитися про погашення частини заборгованості за спожиту в ОРЛО воду. Слід окремо наголосити, що, незважаючи на великий борг, Попаснянський водоканал продовжує поставляти воду на непідконтрольну Україні частину Луганської області.

Оліфер також заявила, що головним питанням на засіданні стало питання безпеки, яке є ключовим для вирішення всіх інших складових Мінських угод.

Крім цього, українська сторона вчергове висловила стривоженість наростанням агресії щодо співробітників СММ ОБСЄ, яка має місце на непідконтрольній Україні частині Донбасу.

— Спостерігачі ОБСЄ повинні отримати безперешкодний доступ до всієї території України, включаючи українсько-російський кордон. Для подальшого врегулювання питання контролю над кордоном необхідне створення спеціальної робочої підгрупи щодо кордону.

Як повідомляло QHA, за словами голови ОБСЄ Себастьяна Курца, чисельність спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні буде збільшена з 700 до 1000 осіб.

ФОТО: інтернет

QHA