МІНСЬК (QHA) -

Сторони конфлікту на Донбасі домовилися на переговору у Мінську про формат обміну полоненими.

Про це написала у Facebook прес-секретар делегата від України на переговорах Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

— Тристороння контактна група за участі представників ОРДЛО підтвердила готовність сторін виконати обмін утримуваними особами на основі вже затверджених списків, повідомила вона.

Оліфер зазначила, що сторони також домовилися "в найкоротші терміни" узгодити процедуру і дату обміну, виходячи з прагнення здійснити цей обмін до новорічних та різдвяних свят.

Українська делегація також звернула увагу на поведінку спостерігача СММ ОБСЄ, який дружньо привітався і спілкувався з бойовиком ОРЛО.

— Таку поведінку ми вважаємо неприйнятною, так само, як і посмішки представників ОРЛО, якими супроводжувався процес передачі тіл загиблих бійців, заявила Оліфер.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Служба безпеки України готова провести обмін полоненими з терористичними угрупованнями на Донбасі.

QHA повідомляло, що президент Росії Володимир Путін обговорив з ватажком терористичної організації "ДНР" Олександром Захарченком і тоді ще ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким питання обміну полоненими. Путін підтримав пропозицію свого кума, представника України на мінських переговорах Віктора Медведчука про масштабний двосторонній обмін полоненими.

QHA