КИЇВ (QHA) -

У 2017 році в боях у зоні конфлікту на Донбасі загинули 198 військовослужбовців Збройних сил України, бойові поранення отримали 1300 військових.

Про це агентству QHA повідомили у Кадровому центрі Збройних сил Міністерства оборони України.

— Протягом 2017 року в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей бойові невідворотні втрати склали 198 військовослужбовців Збройних Сил України, інші загиблі (померлі) в АТО — 98 військовослужбовців ЗСУ, — повідомляється у відповіді на запит агентства.

У МО уточнили, що наприкінці минулого року відмовилися від терміна «небойові втрати», замість цього використовується термін «інші загиблі (померлі)».

У МО також повідомили, що минулого року отримали бойові поранення 1300 військовослужбовців Збройних сил України, інші постраждалі (травмовані) в АТО — 178 військовослужбовців Збройних сил України.

Крім того, за минулий рік 80 військовослужбовців пропали без вісті.

Уклали контракт на службу в ЗСУ протягом 2017 близько 37 000 чоловік.

Як повідомляло QHA, за підсумками 2016 року, бойові безповоротні втрати ЗСУ становили 212 осіб, а інші (так звані «небойові») — 256 осіб. Ці цифри не включають інформацію про втрати інших силових відомств — СБУ, НГУ, ДПСУ.

QHA