МОСКВА (QHA) -

У мережі з'явилося відео, на якому показаний ватажок бойовиків так званої "ЛНР" Ігор Плотницький в аеропорту Москви.

Відео поширив користувач Костянтин Долгов в YouTube.

Він заявив, що Плотницький прибув до Москви. Користувач зафіксував, як ватажок бойовиків ОРЛО йде з маленькою сумкою і чорним чохлом.

Російський письменник Захар Прилепін, який відкрито підтримує ОРДО, повідомив, що летів з Плотницьким одним рейсом Ростов-на-Дону — Москва. Прилепін додав, що у Плотницького було з собою "все для нового життя", а саме "маленька сумка" та "піджак у чохлі".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що автомобільний кортеж з ватажком "ЛНР" виїхав з підконтрольної бойовикам території Луганська. Разом із Плотницьким "ЛНР" покинула керівник "адміністрації" Ірина Тейцман, раніше звинувачена в спробі "держперевороту", і так звана глава ДТРК "ЛНР" Анастасія Шуркаєва.

Нагадаємо, ватажок самопроголошеної "Луганської народної республіки" ("ЛНР") Ігор Плотницький підписав указ про введення на території регіону надзвичайного стану.

Раніше Плотницький був заблокований у підвальних приміщеннях будівлі адміністрації в Луганську. Згідно з отриманою інформацією, разом із Плотницьким у підвалі утримували його охорону, дружину і "главу адміністрації" Ірину Тейцман.

Джерело: Громадське

QHA