ТАЇЗ -

Повстанці з руху «Ансаруллах» (бойове крило шиїтського руху хуситів в Ємені, — ред.) обстріляли житлові квартали південного міста Таїз. Як повідомляє АА, загинули три мирні жителі, семеро поранені.

Бойовики завдали удару з реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) по кварталу Бір Паша на заході міста. Міністр закордонних справ Ємену Абдулмалік Аль-Міхлафі засудив дії повстанців у Твіттері.

— Атака хуситів на мирне населення підтверджує, що банда намагається мститися безневинним громадянам, — написав Аль-Міхлафі.

У Ємені з 2014 року триває збройний конфлікт, в якому, з одного боку, беруть участь повстанці шиїтського руху «Ансаруллах» і прихильники поваленого президента Ємену Алі Абдуллаха Салеха, а з іншого — урядові війська, лояльні президентові Абдураббу Мансуру Хаді.

За час війни у країні перестали працювати близько половини установ охорони здоров'я. Близько 7,6 млн людей живуть в областях, де немає доступу до чистої питної води. Недостатнє харчування, обмежений доступ до чистої питної води, погані санітарно-гігієнічні умови та відсутність лікарської допомоги призвели до поширення різних інфекцій в Ємені.

Представники ООН повідомляють, що термінової гуманітарної допомоги потребують 18,8 млн жителів Ємену (майже 70% населення країни, — ред.). Ще майже сім мільйонів людей перебувають на межі голоду.

Джерело: АА, фото: ЕРА

QHA