ЛУГАНСЬК (QHA) -

В окупованому російськими бойовиками Луганську так звані «ветерани ополчення» скаржаться на обшуки і арешти, проведені самопроголошеним «МВС ЛНР». Про це повідомив координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук у Facebook.

— На одній з останніх нарад керівництва «МГБ ЛНР» було вказано на численні звернення до «органів безпеки ЛНР» відразу в декількох населених пунктах окупованих районів Луганської обл. «ветеранів ополчення», що скаржаться на необґрунтовані обшуки, проведені співробітниками «МВС ЛНР» в їхніх квартирах і будинках, затримання і арешти за найменшого приводу і без такого.

За даними «Інформаційного опору», у «ветеранів» сепаратистів з'явилася своя версія причин обшуків.

— На думку самих колишніх «ополченців», «правоохоронці ЛНР» або є агентами і діють за вказівкою українських спецслужб, або мстяться учасникам «російської весни» 2014-го року за «зіпсовану кар'єру» в МВС України.

У свою чергу в «МВС ЛНР» свої дії пояснюють тим, що «ветерани ополчення» зберігають «нелегальну» зброю, і часто використовують її в побутових конфліктах.

Як повідомляло QHA, нещодавно новоприбулі ненавчені бойовики Донбасу помилково обстріляли дружні передові позиції в районі проведення АТО.

ФОТО: інтернет

QHA