ДОНЕЦЬК (QHA) -

Серед населення тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей зростає невдоволення стосовно російських громадян, які перебувають на керівних посадах, як у незаконних збройних формуваннях, так і місцевих органах влади.

Про це стало відомо з повідомлення координатора групи «Інформаційний опір», народного депутата України Дмитра Тимчука.

— Основною причиною є повний контроль росіян, т.зв. представників керівництва «ДНР» і «ЛНР», над матеріальними і грошовими потоками у псевдореспубліках. У приватних бесідах представники НВФ і місцеві «авторитети» скаржаться, що російське начальство краде у таких масштабах, що іншим просто нічого не залишається, а російські війська забезпечують їм відповідне прикриття. При цьому чиновників з числа донецьких до розподілу грошей і матеріальних засобів у псевдореспубліке практично не допускають.

У свою чергу, російські найманці на Донбасі не довіряють місцевим командирам терористів.

— Відзначається зростання недовіри з боку російських кадрових військовослужбовців зі складу командування «2-го АК ЛНР» до командирів бойовиків «на місцях». Останніх звинувачують у спотворенні реального стану справ у підрозділах у кращий бік — стосовно рівня «військової дисципліни», стану техніки та озброєння, бойової готовності підрозділів і частин в цілому. За «лакування дійсності» 2-м командирам середньої ланки російських окупаційних військ загрожує усунення з посади.

Як повідомляло QHA, командування бойовиків продовжує приховувати втрати особового складу, тому використовує  «гумконвой», що вторгся на територію України, для транспортування тіл убитих солдатів Збройних сил РФ.

ФОТО: інтернет

QHA