МОСКВА (QHA) -

Прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков заявив, що Росія має повне право розміщувати свої збройні сили там, де вважає за доцільне, повідомляють російські ЗМІ.

— Російська Федерація вільна змінювати конфігурацію збройних сил на своїй території відповідно до того, наскільки це вважається за доцільне, — це перше. Друге: що стосується конкретики, то в даному випадку все-таки краще це питання адресувати колегам у міністерстві оборони, — сказав він.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров прокоментував заяву російського політика.

— Після лютого 2014 року, коли на очах у всього світу в Новоросійську війська і важка військова техніка вантажилися до десантних кораблів, які незабаром взяли курс до кримських берегів, така риторика повинна послужити приводом для негайного оголошення підвищеної бойової готовності з боку всіх близьких і далеких сусідів Росії.

Раніше Генеральний штаб Збройних сил України повідомив, що Російська Федерація продовжує нарощувати військову присутність у прикордонній з Україною зоні. Зокрема, були передислоковані три мотострілкові дивізії РФ, призначені для ведення швидких наступальних дій.

ФОТО: інтернет

QHA