КИЇВ (QHA) -

У Горлівці (Донецька область) бойовик на військовому автомобілі навмисно допустив зіткнення з маршруткою, у результаті чого постраждало декілька пасажирів. Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України з питань АТО Максим Праута.

— Так, 4 січня у Горлівці один з бойовиків, який керував військовим авто, скоїв умисне зіткнення з маршрутним таксі. Постраждали декілька пасажирів, — зазначив він.

Спікер Міноборони заявив, що на Донбасі почастішали випадки прояву агресивної поведінки бойовиків. Це призводить до зростання числа злочинів та подій, скоєних бойовиками проти цивільного населення окупованого Донбасу.

— За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, продовжує знижуватися рівень дисципліни та погіршується морально-психологічний стан у так званих армійських корпусах російсько-окупаційних військ.

QHA повідомляло, що в окупованій Макіївці п'яні бойовики так званої «ДНР» накинулися з лайкою на спостерігачів СММ ОБСЄ, а один з них завдав незначних пошкоджень автомобілю місії.

QHA