КИЇВ (QHA) -

У науково-дослідному центрі Збройних сил України «Державний океанаріум» військові провели контрольні заняття з вогневої підготовки.

Про це повідомив журналіст Євген Тищук на своїй сторінці у Facebook.

Військові вчені спільно з військовослужбовцями 56 комендатури охорони, обслуговування штабу ВМС ЗСУ, виконали стрілянину по цілях з пістолета Макарова, а також стрільбу з місця по цілях, що з'являються зі зміною вогневої позиції з автомата Калашникова.

— Під час виконання вправи з автомата Калашникова, після ураження цілі, той, хто стріляв, самостійно здійснював зміну вогневої позиції. І це було особливістю цієї вправи. Так що наші військовослужбовці мали гарну можливість покращити свою майстерність і професійний вишкіл у польових умовах, — зазначив начальник науково-дослідного центру ЗСУ «Державний океанаріум» Андрій Дончак.

Старший керівник стрільби, капітан Ігор Гавриленко додав, що стрільби пройшли успішно.

Раніше QHA повідомляло, що 2 жовтня в окупованому Криму кораблі і підводні човни Чорноморського флоту РФ вийшли на планові військові навчання. Протягом декількох днів екіпажі кораблів провели навчання у складі корабельних ударних, протичовнових і мінно-тральних тактичних груп у взаємодії з береговими ракетно-артилерійськими з'єднаннями, морською авіацією та протиповітряною обороною флоту.

ФОТО: Facebook Євгена Тищука

QHA