КИЇВ (QHA) -

Українську делегацію очолює Генеральний директор концерну Роман Романов, повідомила прес-служба «Укроборонпрому».

Місце проведення виставки обране не випадково, оскільки Турецька Республіка є одним з найважливіших партнерів «Укроборонпрому» — вже існують конкретні домовленості щодо поглиблення військово-технічного співробітництва.

Одним із пріоритетних завдань для України є перехід на міжнародні стандарти у виробництві озброєння і військової техніки. Туреччина є членом НАТО, і цей її досвід — дуже важливий фактор для поглиблення двостороннього військово-технічного співробітництва.

Презентуючи можливості концерну, Роман Романов розповів, що «Укроборонпром» націлений на активний діалог з представниками інших держав. Головна мета — налагодження обміну досвідом і технологіями, прискорення реалізації програми імпортозаміщення, пошук нових партнерів і завантаження контрактами підприємств «Укроборонпрому», які не задіяні в забезпеченні потреб антитерористичної операції на Донбасі.

«Укроборонпром» — це більше сотні багатопрофільних підприємств різних галузей оборонної промисловості, об'єднаних у державний концерн, які діють у сферах розробки, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової та спеціальної техніки, боєприпасів. Участь у заходах, подібних IDEF-2017, є важливим аспектом успішного розвитку будь-якої галузі. Цього разу у Стамбулі будуть представлені такі підприємства концерну, як ДК «Укрспецекспорт», ДГЗП «Спецтехноекспорт», ДП «Укроборонсервіс», ДГЗІФ «Укрінмаш», ДЗТІП «Промоборонекспорт», ДП «Антонов» та інші.

ФОТО: сайт «Укрборонпрома»

QHA