АНКАРА (QHA) -

Прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим повідомив, що в рамках операції «Оливкова гілка» у сирійському Афріні вже нейтралізовано більше 300 терористів.

Про це заявив глава уряду, відзначаючи, що антитерористична операція в Афріні триває відповідно до узгодженого плану.

— ЗС Туреччини ведуть на північному заході Сирії боротьбу з терористами ІДІЛ і РКК. YPG — це те ж саме, що й РКК. Нам відома їхня суть, так як ми боремося з ними вже 40 років, — констатував глава уряду.

Тим часом, військовослужбовці ЗС Туреччини — учасники операції «Оливкова гілка» в Афріні пишуть на мінометних снарядах імена своїх товаришів, полеглих у боях на північному заході Сирії.

На снарядах, які були згодом випущені по загонах терористів YPG/PKK з міномета калібру 106-міліметрів, написали імена лейтенанта Огуза Кагана Уста, сержанта Муси Озалкана і сержанта Мехмета Муратдаги.

Відзначимо, п'ятий день операції "Оливкова гілка" в Сирії, яку проводять турецькі військові, ознаменувався тим, що Анкара перекидала додаткову бронетехніку в район бойових дій.

Вчора загони сирійської опозиції за підтримки ЗС Туреччини, просуваючись вглиб сирійського Афріну із західного напрямку, забезпечили контроль над селищем ель-Хамам у Джіндересе і звільнили 14 сіл від терористів.

QHA