АНКАРА (QHA) -

Турецьке командування перекинуло до сирійського Афріну спецназ, який допоможе прискорити хід операції «Оливкова гілка», повідомляє турецьке інформагентство "Анадолу".

Загони спецназу жандармерії та МВС Туреччини, спрямовані до Афріну, забезпечать підтримку турецьких підрозділів у рамках триваючої операції «Оливкова гілка». Співробітники МВС та сил жандармерії розміновують території сіл і проводять рейди у населених пунктах Афріну.

Бійці спецназу також несуть бойове чергування в районах, очищених від терористів, запобігаючи вилазкам бойовиків PYD / PKK та ІДІЛ. Окрім того, турецький спецназ активно задіяний в операціях у сільських районах Афріну.

Повідомляється, що завдяки досвіду, отриманому під час антитерористичних операцій проти терористів PKK на південному сході і сході Туреччини, спецназ поліції і жандармерії володіє необхідними навичками для дій в будь-яких умовах.

Нагадаємо, з моменту початку операції «Оливкова гілка» ЗС Туреччини і загони Сирійської визвольної армії нейтралізували 2 184 терориста різних збройних угруповань.

QHA