КИЇВ (QHA) -

Російська Федерація завершила активну фазу спільних російсько-білоруських навчань «Захід-2017» відпрацюванням умовного нанесення ядерного удару. Про це повідомляє прес-служба Ради національної безпеки і оборони України.

За словами секретаря РНБО, для відпрацювання ядерного удару РФ використовувала 6 літаків дальньої авіації Ту-95МС і Ту-22М3 на території Баренцевого, Балтійського і Норвезького морів.

— Відпрацювання масованого ракетно-авіаційного удару ЗС РФ у черговий раз підтверджує агресивний наступальний характер зовнішньої політики Росії, її готовність до ескалації напруженості у відносинах із Заходом аж до ведення повномасштабної війни, а також демонструє прагнення Росії до домінування в Європі, — зазначив секретар РНБО.

За словами Турчинова, активний моніторинг силами НАТО і армії США ходу навчань «Захід-2017» показує «повне розуміння західними військовими масштабів російської військової загрози».

Раніше QHA повідомляло, що 20 вересня президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про завершення спільних з Росією військових навчань «Захід-2017». У своєму виступі він заявив, що військові навчання не були спрямовані проти інших країн.

QHA