КИЇВ (QHA) -

Секретар РНБО Олександр Турчинов сказав про те, що заяви лідера РФ Володимира Путіна про «перемогу» в Сирії перетворилися на ганебний фарс.

Так політик прокоментував інцидент, який стався 31 грудня 2017 року. Тоді російські війська в Сирії зазнали найбільших втрат за весь час проведення військової операції.

За його словами, на російській авіабазі в Хмеймімі було знищено щонайменше чотири бомбардувальники Су-24, два винищувачі Су-35С, військово-транспортний літак Ан-72 і склад боєприпасів.

— Цього ж дня під час виконання бойового завдання був знищений російський вертоліт Мі-24, — сказав Турчинов, додавши, що російському Генштабу та Міністерству оборони не вдалося приховати такі масштабні втрати.

Секретар РНБО зазначив, що військовий парад, який Путін приймав на сирійській землі, перетворився у похоронну процесію.

Нагадаємо, вчора QHA повідомляло, що в Сирії зазнав аварії російський бойовий гелікоптер Мі-24. При здійсненні жорсткої посадки за 15 км від аеродрому призначення обидва пілоти загинули.

Тим часом у соціальних мережах 31 грудня з'явилася фотографія одного із загиблих пілотів — майора Артема Миколайовича Куліша. Відомо й прізвище другого пілота — Матвєєв.

QHA