КИЇВ (QHA) -

У Луганській області троє бойовиків, двоє диверсантів і один інформатор терористів отримали від 2 до 10 років в'язниці. Про це повідомили у прес-центрі Служби безпеки України (СБУ).

Так, до 10 років позбавлення волі засудили раніше судимого представника терористичного угрупування «Призрак». Його затримали у Рубіжному, де він переховувався після «завершення бойової кар'єри».

П'ять років в'язниці отримав житель Голубівки (Луганська область), який був бойовиком так званого «другого армійського корпусу "ЛНР"» і чергував на незаконних блокпостах терористів.

— Злочинець був затриманий при спробі збройного проникнення на територію, підконтрольну українській владі, зазначили у прес-центрі.

Інформатора бойовиків засудили до трьох років і трьох місяців позбавлення волі.

— Співробітники СБ України встановили, що житель Первомайська, який у справах бізнесу регулярно перетинав лінію розмежування, збирав відомості про дислокацію і переміщення підрозділів сил антитерористичної операції. Отриману інформацію злочинець передавав представникам так званого «МДБ ЛНР».

Крім цього, три роки в'язниці з конфіскацією майна отримали двоє диверсантів, які планували терористичні акти на об'єктах біля Лисичанська.

Представника «МВС ЛНР», якого затримали у червні 2016 року, засудили до двох років і п'яти місяців в'язниці.

Всі судові рішення набули чинності у січні 2018 року.

QHA повідомляло, що співробітники Національної гвардії України затримали у Донецькій області бойовика терористичного угрупування, жителя Донецька. Бойовика затримали і передали до Вугледарського відділення поліції Головного управління Національної поліції у Донецькій області за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 260 Кримінального кодексу України (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань та участь у їхній діяльності).

QHA