ВАШИНГТОН (QHA) -

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп може надати Україні летальну зброю, оскільки в адміністрації президента США більшість підтримує цю ідею.

Про це повідомив екс-посол США в Україні, старший науковий співробітник аналітичного центру Brookings Institution Стівен Пайфер.

— Більшість інститутів американського уряду підтримують це. Заступник глави Об'єднаного комітету начальників штабів (генерал Пол Сельва) кілька місяців тому відкрито пояснив, що і він, і глава Об'єднаного комітету (генерал Данфорд), а також Європейське командування Збройних Сил США підтримують надання Україні зброї, зазначив він.

Пайфер додав, що це підтримало керівництво Пентагону, а саме міністр оборони Джим Меттіс, і керівництво Державного департаменту США.

Отже, справа за президентом, і я дуже сподіваюся, що він не буде продовжувати політику попередньої адміністрації і нарешті дозволить надати летальну зброю для України, заявив він.

Нагадаємо, Стівен Пайфер заявив, що Україна повинна скористатися наданим після Майдану шансом почати все спочатку, інакше світ почне втомлюватися від бездіяльності української влади.

Джерело: Укрінформ

QHA