НОВОАЗОВСЬК (QHA) -

Проросійські бойовики в ОРДО заселяються до квартир Новоазовська і Седового, які раніше залишили місцеві жителі.

Про це повідомив координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

За його словами, жителі населених пунктів не в захваті від такого сусідства:

— Після передислокації командних структур «9-го окремого механізованого полку морської піхоти 1-го АК ДНР» з н.п. Безіменне до н.п. Сєдове, в н.п. Новоазовськ і н.п. Сєдове зафіксовані множинні випадки самовільного заселення бойовиків до будинків, мешканці яких з початком бойових дій виїхали на неокуповану територію. Дана ситуація викликає невдоволення серед місцевих жителів і «керівництва» Новоазовського району.

Також в ІС розповіли про вербування працівників вугільного підприємства «ДТЕК Свердловантрацит» в «народну міліцію ЛНР»:

— Адміністрація підприємств зобов'язує працівників чоловічої статі відвідати «військкомати» для подальшого проходження польових зборів і відбору «кандидатів» (з виплатою заробітної плати в розмірі 1 тис.рублів у день) і зарахування за їхніми результатами до складу підрозділів російсько-терористичних військ.

Як повідомляло QHA, в окупованому Донецьку працівникам шахти та Єнакіївського металургійного заводу не платять зарплату і вихідну допомогу, що провокує протестні настрої та невдоволення злочинною «владою» регіону.

ФОТО: інтернет

QHA