ДОНЕЦЬК (QHA) -

Головне управління розвідки Міністерства оборони України на своїй офіційній сторінці в Фейсбуці повідомляє, що з метою компенсації некомплекту особового складу в з'єднаннях і частинах російських окупаційних військ на Донбасі здійснюється набір на військову службу за контрактом осіб з кримінальним минулим.

— Зокрема, в 11 окремому мотострілецькому полку (Донецьк) і 9 окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ формуються підрозділи з осіб, які відбули покарання за раніше скоєні злочини, — йдеться в повідомленні ГУР Міноборони.

Також зазначається, що після проведення прискореної підготовки зазначені підрозділи направляються на передові позиції. Як правило, за ними під виглядом резерву розміщуються так звані групи негайного реагування на броньованих бойових машинах, які виконують функцію «загороджувальних загонів».

Як раніше повідомляло QHA, за інформацією ГУР МО, облік загиблих і поранених в російсько-терористичних військах на окупованому Донбасі ведеться формально, соціальний захист їх сімей практично відсутній. Це негативно позначається на морально-психологічному стані терористів і призводить до збільшення випадків дезертирства.

ФОТО: інтернет

 

QHA