АНКАРА (QHA) -

Терористи з організацій PYD і PKK, які ведуть збройну боротьбу проти Туреччини у сирійському місті Афрін, використовують протитанковий ракетний комплекс "Конкурс" російського виробництва.

Про це повідомляє агентство "Анадолу".

Терористи обстріляли напередодні прикордонний з Сирією район Кирикхан провінції Хатай. Як відзначають турецькі військові, ніхто під час обстрілу не постраждав.

Відзначимо, що «Конкурс» — це радянський самохідний протитанковий ракетний комплекс. Був розроблений у місті Тула. Призначений для ураження танків, інженерних і фортифікаційних споруд.

Відзначимо, що азербайджанці, які проживають в Одесі, вийшли на акцію в підтримку проведеної турецькими Збройними силами операції в Афріні "Оливкова гілка".

Акція пройшла перед консульством Туреччини.

Тим часом Збройні сили Туреччини і Сирійська визвольна армія встановили контроль над найвищою вершиною гір Курни на півночі Афріну.

Також турецькі військові та їхні союзники у Сирії очистили від терористів PYD/PKK село Бак Убасі в районі Бюльбюль на півночі Афріну. Завдяки очищенню від PYD/РКК сіл на сході сирійського району Бюльбюль, що межує з Туреччиною, терористи втратили контроль над стратегічно важливою дорогою, яка веде на північ Афріну.

Раніше QHA підготувало аналітичний матеріал про цілі й причини турецької операції у Сирії.

Джерело: Анадолу

QHA