ДОНЕЦЬК (QHA) -

"Розвідувальне управління республіканської гвардії Донецької народної республіки" проводить нову масштабну спецоперацію з впровадження агентури до підконтрольних Україні районів Донбасу.

Про це повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук на сторінці в Фейсбуці.

— Використовується три основні методи: "біженець-переселенець" (вже відходить, використовується зрідка), "дезертирував бойовик" ("входить у моду", в окремих випадках відзначається навіть відпрацювання легенди) і "перебрався до родичів" (іноді зустрічається різновид — " потерпілий "чиновник-перевертень, в основному з середовища правоохоронної, судової системи або місцевих чиновників районного масштабу), — написав він.

Він також повідомив, що ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький продовжує перестановки у вищій керівній ланці.

Раніше QHA повідомляло, що патруль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні побачив майже два десятка реактивних систем залпового вогню «Град», які перебували в районі міста Хрустальний (колишній Красний Луч) на окупованій Луганщині. СММ повідомила, що озброєні бойовики завадили доступу патрулів до обох місць розміщення заборонених видів озброєння. Так, на одній з точок патруль зміг тільки здалеку побачити, що там знаходиться дев'ять РСЗВ.

QHA