ЛУГАНСЬК (QHA) -

Терористи на Донбасі хочуть, щоб Україна називала їх "ДНР" і "ЛНР", а не ОРДЛО, і планують вписати таку норму в договір з Києвом.

Про це заявив в.о. "міністра закордонних справ" у так званій "ЛНР" Владислав Дейнего в ефірі підконтрольного бойовикам ЗМІ.

— Назва не завжди є ключовою. Україна нас називає так, як їм подобається, і так як їм намалювали... європейські їхні партнери. Бог з ним. Давайте поки у міжнародних документах будемо погоджуватися з тим найменуванням, яке для нас придумали європейці, — зазначив він.

Дейнего впевнений, що це "питання перехідного періоду".

— Далі буде визнання наших республік, і після цього нас будуть називати так, як ми себе задекларували. Саме цю норму ми і впишемо, як один з ключових пунктів договору з Києвом, — закріпити нашу назву в тому вигляді, в якому ми її приймаємо, — підсумував Дейнего.

При цьому в.о. "міністра" також зазначив, що на сьогоднішній день "ДНР" і "ЛНР" є частиною України і ні про яку інтеграцію до Росії або незалежність поки не може бути мови, оскільки цього не підтримує світова спільнота.

Нагадаємо, раніше голова невизнаної "ДНР" Олександр Захарченко заявив про затримання групи осіб, підозрюваних у вбивстві "Мотороли" — командира бойовиків Арсена Павлова. Затриманих Захарченко назвав "українським угрупованням".

QHA