АНКАРА (QHA) -

Один з танків ЗС Туреччини отримав пошкодження під час бою у районі Малий Дармик в сирійському Афріні, повідомляє агентство Анадолу.

Згідно з інформацією, терористи відкрили вогонь по танку з ПТРК.

Екіпаж бойової машини не постраждав, власне танк отримав незначні пошкодження.

Тим часом прем'єр-міністр Туреччини Біна Йилдирим для зв'язку зі штабом операції «Оливкова гілка» у провінції Хатай вперше використав новий мобільний турецький додаток PttMessenger.

Презентація програми, розробленої турецькими програмістами, відбулася перед засіданням Кабінету міністрів Туреччини у палаці «Чанкая» в Анкарі.

За допомогою додатка, завантаженого на мобільний телефон міністра транспорту, судноплавства і комунікацій Туреччини Ахмета Арслана, прем'єр зв'язався з командувачем Другою армією Ісмаїлом Метіном Темелом.

Йилдирим побажав успіхів військовослужбовцям-учасникам операції «Оливкова гілка», яку ЗС Туреччини проводять на північному заході Сирії. Прем'єр відзначив високу якість відеозв'язку за допомогою нової програми.

Нагадаємо, раніше президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган, виступаючи перед громадянами на мітингу в провінції Бітліс заявив, що операція «Оливкова гілка» успішно просувається на північному заході Сирії і до взяття Афрін залишилося недовго.

QHA