ДОНЕЦЬК (QHA) -

У лавах проросійських бойовиків на окупованому Донбасі спостерігається збільшення випадків дезертирства і пограбувань.

Про це стало відомо з повідомлення Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Фейсбуці.

— У з'єднаних і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ спостерігається збільшення випадків дезертирства, у т.ч. зі зброєю, що пов'язане зі зловживанням командним складом російських окупаційних військ службовим становищем, зростанням конфліктів у відносинах командирів і підлеглих, систематичними грошовими поборами на «потреби підрозділів» і затримками у виплаті грошового забезпечення.

Розвідка повідомляє, що за останній тиждень п'ятеро військовослужбовців з числа бойовиків самовільно покинули передові позиції. Двох затримали місцеві жителі в момент, коли ті намагалися пограбувати автомобіль на стоянці.

Відомо, що група військовослужбовців 2-го полку покинула позиції та пограбувала продуктовий магазин, після чого одного з дезертирів знайшли неподалік у стані алкогольного сп'яніння.

У ГУР також розповіли про спробу затримання дезертира військовою поліцією:

— Військовослужбовець 7 окремої мотострілкової бригади (Брянка) 2 АК дезертирував зі зброєю. При спробі затримання військовою поліцією застосував зброю і був убитий.

Нагадаємо, після нетривалого зниження вогневої активності бойовики знову почали інтенсивні обстріли позицій ЗСУ — протягом доби 15 травня гібридні війська РФ 37 раз обстріляли сили АТО.

ФОТО: інтернет

QHA