ДОНЕЦЬК (QHA) -

Російсько-окупаційні війська планують зробити постановочну відеозйомку відходу «української ДРГ» у районі населеного пункту Сокольники. За сценарієм фейкового сюжету, з вини цієї «групи» і був підірваний патруль СММ ОБСЄ на підконтрольній терористам території. Про це повідомила розвідка штабу АТО в Фейсбук.

Бойовики планують зняти «бойове зіткнення» свого підрозділу з «українськими диверсантами» поблизу села Новогригорівка з подальшим відходом «групи» на територію, підконтрольну Збройним силам України.

Інсценування подій покликане покласти провину за загибель і поранення міжнародних спостерігачів на Збройні сили України.

Нагадаємо, 23 квітня близько 10 години ранку Міноборони України повідомило про підрив автомобіля Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Під час трагедії загинув член наглядової місії — громадянин США. Ще двоє спостерігачів — піддані Чехії та Німеччини — доставлені до лікарні окупованого Луганська з пораненнями.

У Міноборони України заявили, що відповідальність за підрив автомобіля патруля ОБСЄ на Донбасі лежить на проросійських терористах, які не забезпечили розмінування прифронтових районів на підконтрольній їм території.

ФОТО: інтернет

QHA