БАНГКОК (QHA) -

Тайські військові готують пропозицію щодо закупівлі українських БТР-4Е для армії Таїланду, повідомив радник глави військового відомства Юрій Бірюков, який бере участь у міжнародній оборонній конференції Defence&Security-2017 у Бангкоку.

— Наша «четвірка» пройшла сертифікацію і допущена до закупівлі. Зараз приймається рішення про обсяги та фінансуванні, — повідомив Бірюков.

Спеціально для укладення договору українська сторона привезла до Бангкоку не новий БТР, а той, який має реальний досвід бойового застосування.

Україна і Таїланд раніше вже успішно співпрацювали за програмами БТР-3 і танків «Оплот», також Україна почала постачати БТР-4 Індонезії.

На початку року БТР-4Е успішно пройшли у Таїланді процедуру стандартизації військової техніки і озброєння. За повідомленнями української сторони, завершення переговорного процесу очікується у 2017-2018 роках.

В останні роки Таїланд став одним з основних покупців української техніки у Південно-Східній Азії. У період з 2010 по 2015 роки Таїланд закупив 233 одиниці БТР-3Е1, а з 2011 року Україна поставляє в цю країну за контрактом 49 танків БМ «Оплот».

Джерело: Інтерфакс-Україна

QHA