МОСКВА (QHA) -

Адвокат українського журналіста Романа Сущенко, заарештованого у Москві, Марк Фейгін розповів, як проходить ознайомлення із матеріалами слідства.

— Напередодні відвідував свого підзахисного. Ми з ним знайомимося із матеріалами справи. Роман Володимирович зараз вивчає дев'ятий том (з десяти, поданих слідством, — ред.), — сказав Фейгін.

Адвокат також уточнив, що у Сущенка нормальний стан здоров'я. Окрім ознайомлення із матеріалами справи він стежить за новинами, останнім часом особливо уважно — за ходом обміну полонених, здійсненого Україною.

Як повідомлялося, власного кореспондента «Укрінформу» у Франції Романа Сущенко, порушуючи міжнародні правила, затримали 30 вересня 2016 року у Москві, куди він прибув з приватною поїздкою. 7 жовтня йому було пред'явлено звинувачення у шпигунстві. У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР МОУ спростували цю заяву.

27 листопада Мосміськсуд продовжив термін утримання Сущенка під вартою на два місяці — до 30 січня 2018 року. Суд, ймовірно, почнеться у січні.

QHA повідомляло, що незаконно заарештований у Москві український журналіст Роман Сущенко на минулому тижні зміг зробити ще декілька дзвінків своїм близьким.

Джерело: «Укрінформ»

QHA