КИЇВ (QHA) -

Вчора, 24 листопада, суд засудив до п'яти років позбавлення волі пропагандиста і бойовика ОРДО.

Про це повідомили у прес-службі СБУ.

Згідно з отриманою інформацією, у травні 2014 року журналіст декількох херсонських місцевих газет приєднався до терористів.

— Він став військовим кореспондентом сепаратистських інтернет-видань "Политнавигатор" і "Русская весна". Пропагандист опублікував ряд антиукраїнських матеріалів, спрямованих на дискредитацію чинної влади і зрив мобілізації, не визнавав територіальної цілісності України, повідомили у прес-службі.

За інформацією СБУ, з жовтня 2014 до березня 2015 року зловмисник перебував у складі незаконного збройного формування "Сомалі".

Він неодноразово здійснював збройні напади на підрозділи сил антитерористичної операції і правоохоронців, після чого знову повернувся до пропагандистської антиукраїнської діяльності, сказано у повідомленні.

Зазначається, що засуджений неодноразово виїздив до Росії та анексованого Криму, щоб отримувати інструкції від кураторів антиукраїнських інформаційних кампаній.

В СБУ зазначили, що у червні 2017 року правоохоронці затримали пропагандиста під час спроби в'їзду в країну через Харківську область. Суд визнав його винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу і засудив до п'яти років позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше Гомельський обласний суд Білорусі оголосив вирок стосовно жителя Річиці, який, за неофіційними даними, входив до складу так званих "збройних сил" "ДНР".

QHA