ДАМАСК (QHA) -

Коаліція під керівництвом Сполучених штатів Америки завдала авіаудару по колоні сирійських бойовиків, що підтримують президента репресивного режиму у Сирії Башара аль-Асада. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на заяву американських чиновників.

Зазначається, що колона, яку атакувала коаліція, просувалася в напрямку авіабази аль-Танф на півдні Сирії, що неподалік від кордону з Йорданією.

У Пентагоні зазначили, що просування колони створювало загрозу для США і союзників. У цьому районі коаліційні сили діють протягом багатьох місяців і проводять навчання.

У заяві сказано, що перед авіаударом коаліція відкрила попереджувальний вогонь, проте його проігнорували. Удар завдали по колоні сирійських та іранських бойовиків, які прямували до бази. Колона була на той момент у 27 кілометрах від бази.

Як повідомляло QHA, ву квітні міністри закордонних справ країн «великої сімки» (США, Канада, Великобританія, Німеччина, Франція, Італія, Японія) дійшли згоди щодо того, що, поки Асад залишається на посаді президента Сирії, конфлікт в країні вирішити неможливо .

ФОТО: інтернет

QHA