ВАШИНГТОН (QHA) -

США мають намір влітку цього року відправити до Європи 1-у танкову бригаду, що входить до складу 1-ї кавалерійської дивізії, дислокованої у Форт-Худ у Техасі.

Про це заявили у прес-службі американської армії.

Танкову бригаду направлять в рамках ротації сил операції Atlantic Resolve.

— Бригада Ironhorse сподівається повернутися до Європи, аби продовжити роботу з нашими партнерами по НАТО і регіонах. Ми — підготовлена ​​бойова бригада, яка повністю готова до проведення повного комплексу операцій з підтримки армії США у Європі, — зазначив полковник Вілсон Резерфорд IV, командир 1-ї танкової бригади.

Відзначимо, операція Atlantic Resolve стартувала у квітні 2014 року через агресивну політику Росії проти України. В рамках операції сухопутні сили США беруть участь в багатонаціональних навчаннях у Польщі, країнах Балтії, Румунії, Болгарії та Угорщини.

Нагадаємо, 7 січня важкий безпілотник США RQ-4A Global Hawk і морський розвідник, протичовновий літак P-8A Poseidon, провели масштабну розвідувальну операцію, що охопила територію тимчасово окупованого Криму.

Стратегічний безпілотний літальний апарат ВПС США RQ-4A Global Hawk з бортовим номером 12-2050, який проводить аеророзвідку уздовж лінії розмежування на Донбасі, після цього протягом декількох годин курсував вздовж усього узбережжя Криму.

QHA