ВАШИНГТОН (QHA) -

У проекті федерального бюджету США на 2019 рік передбачено надання Україні допомоги на посилення безпеки й оборони у розмірі 200 мільйонів доларів. Про це повідомляє посольство України в США у Facebook.

— У проекті федерального бюджету США на 2019 рік передбачено надання Україні 200 млн доларів на цілі посилення безпеки й оборони. Зазначені кошти пропонується направити для надання нашій країні військової техніки і спорядження, іншого обладнання та послуг військового призначення, логістичного забезпечення, розвідувальну підтримку Збройних сил і сил безпеки України, — йдеться у повідомленні.

У посольстві зазначили, що порівняно з бюджетом на 2018 рік, сума допомоги Україні збільшилася на 50 мільйонів доларів.

— У проекті бюджету на 2019 рік, Україна включена до невеликого переліку країн, які отримуватимуть допомогу також і за програмою Державного департаменту «Міжнародне військове фінансування» (Foreign Military Financing, FMF) — повідомили у диппредставництві.

Агентство QHA повідомляло, що комітет із закордонних справ Конгресу США розглянув і рекомендував до схвалення проект «Закону 2017 про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки», в якому підкреслюється стратегічне партнерство між Вашингтоном і Києвом. Законопроект визначає, що політикою США є надання допомоги уряду України в удосконаленні власної стратегії кібербезпеки.

QHA