ВАШИНГТОН (QHA) -

Сполучені Штати Америки (США) і Великобританія схвалюють санкції проти Північної Кореї (КНДР), введені у відповідь на випробування балістичних ракет.

Так, президент США Дональд Трамп написав на своїй сторінці у Twitter про голосування Ради Безпеки ООН, який проголосував 15:0 за додаткові санкції проти КНДР.

— Рада Безпеки ООН щойно проголосувала 15:0 за додаткові санкції стосовно Північної Кореї. Світ хоче миру, а не смерті!

На офіційному сайті уряду Великобританії розмістили заяву глави Міністерства закордонних справ Бориса Джонсона, який зазначив, що схвалює одноголосне прийняття резолюції Радбезу ООН щодо КНДР.

Ця резолюція робить необхідні кроки для скорочення доходів від експорту, якими північнокорейський режим фінансує свої незаконні програми зі створення ядерної зброї і балістичних ракет, зазначив він.

QHA повідомляло, що 22 грудня Рада безпеки ООН одноголосно прийняла рішення посилити санкції проти Північної Кореї через безперервні ракетні та ядерні випробування в цій країні. З 1 січня дозволено поставляти в КНДР вже не 2 млн, а лише 500 тисяч барелів палива на рік. Заборонено також ввезення до КНДР продовольчої і сільськогосподарської продукції, машин, електричних приладів, землі, каменю і дерева. Забороняються поставки Пхеньяну промислового обладнання, транспортних засобів, заліза, сталі та інших металів.

Нагадаємо, в кінці листопада КНДР випробувала міжконтинентальну ракету, здатну, як стверджує Пхеньян, досягти континентальної частини США.

QHA