ДНІПРО (QHA) -

Справа проти так званих лідерів терористичної "ЛНР" Ігоря Плотницького, Олександра Гурєєва і Андрія Патрушева за збитий військовий літак Іл-76 з українськими військовими на борту в 2014 році над Луганськом, повернули до Красногвардійського райсуду міста Дніпро.

Таке рішення ухвалив сьогодні, 18 грудня, Апеляційний суд Дніпропетровської області.

12 грудня суддя Красногвардійського райсуду Дніпра Костянтин Дружинін оголосив самовідвід, через що суд не став розглядати цю справу.

Раніше QHA повідомляло, що 27 березня 2017 року генерала Віктора Назарова визнали винним і засудили до 7 років в'язниці.

Встановлено, що Назаров, перебуваючи на посаді начальника штабу, першого заступника керівника АТО на території Донецької та Луганської областей, знав, що аеродром в Луганську знаходиться в оточенні противника, який регулярно його обстрілює, і що противник має переносні ЗРК.

Суддя оголосила, що Назаров недбало поставився до своїх обов'язків і не забезпечив належну координацію структурних підрозділів штабу.

Нагадаємо, в ніч на 14 червня 2014 року пострілом з ПЗРК був збитий військово-транспортний літак Повітряних сил ЗС України Іл-76 у момент посадки на аеродром в Луганську. На борту Іл-76 знаходилися 40 військовослужбовців України та 9 членів екіпажу. Всі вони загинули.

Джерело: Радіо Свобода

QHA