ДНІПРО (QHA) -

Сьогодні, 12 лютого, Чечелівський райсуд Дніпра прийняв рішення про примусове доправлення до суду обвинувачених у справі стосовно збитого українського військового літака Іл-76, серед них екс-ватажка ОРЛО Ігоря Плотницького. Відповідне рішення суд прийняв на підготовчому судовому засіданні

Суд вирішив примусово доправити ватажків ОРЛО Ігоря Плотницького, Олександра Гурєєва і Андрія Патрушева.

— Піддати примусовому приводу через органи поліції. Для цього надати копію постанови до Києва, де розташоване управління Національної поліції, сказано у постанові.

Адвокати обвинувачених заявили, що не мають з ними зв'язку. Суд оголосив перерву до 13 березня.

Раніше QHA повідомляло, що 27 березня 2017 року генерала Віктора Назарова визнали винним і засудили до 7 років в'язниці.

Встановлено, що Назаров, перебуваючи на посаді начальника штабу, першого заступника керівника АТО на території Донецької та Луганської областей, знав, що аеродром в Луганську перебуває в оточенні противника, який регулярно його обстрілює, і що противник має переносні ЗРК.

Суддя оголосила, що Назаров недбало поставився до своїх обов'язків і не забезпечив належної координації структурних підрозділів штабу.

Нагадаємо, в ніч на 14 червня 2014 року пострілом із ПЗРК був збитий військово-транспортний літак Повітряних сил ЗС України Іл-76 під час посадки на аеродром у Луганську. На борту Іл-76 перебувало 40 військовослужбовців України та 9 членів екіпажу. Всі вони загинули.

QHA