КИЇВ (QHA) -

Справа про затримання в Італії громадянина України, військового Віталія Марківа знаходиться на особливому контролі Департаменту консульської служби МЗС та Генерального консульства України в Мілані, повідомляє Департамент консульської служби МЗС України.

— У зв'язку із затриманням в Італії громадянина України Віталія Марківа Генеральне консульство України в Мілані звернулося до суду міста Павіа з клопотанням надати інформацію про підстави та обставини його затримання, а також забезпечити можливість консульській посадовій особі найближчим часом відвідати Марківа в місці утримання і бути присутнім на судовому засіданні 4 липня 2017 року за його справою, — йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що український консул встановив контакт з адвокатом затриманого і погодив алгоритм подальших дій, а родичі Марківа проінформовані про його затримання.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що затриманого вчора в Італії українського громадянина звинувачують у причетності до загибелі італійського фотокореспондента Андреа Роккеллі на Донбасі у 2014 році.

ФОТО: інтернет

QHA