ДОНЕЦЬК (QHA) -

Спецслужби Російської Федерації планують низку терактів у районах розташування контрольних пунктів в'їзду/виїзду з окупованих територій на Донбасі.

Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

— Російські спецслужби планують здійснити низку терористичних актів у районах розташування контрольних пунктів в'їзду/виїзду з окупованих територій Донецької та Луганської областей.

У розвідці наголосили, що подвійний теракт 7 липня у Луганську був здійснений військовослужбовцями інженерно-саперної роти 2 АК Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ під керівництвом співробітників ФСБ РФ.

Його метою було звинуватити керівництво України та її силових структур у невиконанні Мінських домовленостей та ескалації напруги на Донбасі, а також створити негативний імідж країни напередодні обговорення російської агресії проти України лідерами країн-учасниць «нормандського формату» у Гамбурзі.

У розвідці відзначають, що з цією ж метою російські спецслужби планують нові терористичні атаки.

Як повідомляло QHA, раніше стало відомо, що за весь час протистояння з Росією на Донбасі вбито понад 10 тисяч цивільних осіб з української та російської сторін.

ФОТО: інтернет

QHA