КИЇВ (QHA) -

За добу 13 грудня бойовики терористичних угрупувань у зоні проведення антитерористичної операції (АТО) 30 разів порушили перемир'я, у результаті чого загинув один військовослужбовець Збройних сил України (ЗСУ), ще один отримав поранення. Про це повідомили в прес-центрі штабу АТО в Facebook.

При цьому в штабі АТО відзначили, що інтенсивність обстрілів знизилася.

— У районі проведення АТО російсько-окупаційні війська продовжують порушувати перемир'я, щоправда, у вечірній час інтенсивність обстрілів дещо знизилася.

На Луганському напрямку бойовики обстріляли з гранатометів Станицю Луганську і Луганське.

На Донецькому напрямку терористи «ДНР» вели вогонь з мінометів калібру 82 міліметри, гранатометів і кулеметів в Авдіївці. Біля міста позиції сил ЗСУ обстрілював снайпер.

На околицях Кам'янки, Пісків і шахти Бутівка бойовики застосовували піхотне озброєння, біля Гранітного (Приазов'я) — стрілецьке озброєння.

QHA повідомляло, що Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ зафіксувала понад тисячу вибухів на Донбасі. Учасники СММ помітили 11 грудня у Чермалик (Донецька область) пошкоджені об'єкти в житлових районах. У місті Ясинувате зафіксували близько 330 вибухів, в Авдіївці — 8, а в Горлівці — 40.

QHA