КИЇВ (QHA) -

4 грудня в зоні антитерористичної операції (АТО) на сході України бойовики 21 раз порушили перемир'я, у результаті чого поранено трьох військовослужбовців Збройних сил України (ЗСУ). Про це повідомили в прес-центрі штабу АТО в Facebook.

— За минулу добу зафіксовано 21 порушення режиму припинення вогню з боку окупантів. У разі необхідності українські військові давали агресору адекватну відповідь.

У результаті ворожих обстрілів троє військовослужбовців Збройних сил України були поранені. Вони доставлені до медичної установи, — сказано в повідомленні.

На Луганському напрямку ситуація залишається найбільш нестабільною.

— На Луганському напрямку Світлодарська дуга залишилася нестабільним місцем протистояння. Тут, біля населеного пункту Луганське, інтенсивність обстрілів з мінометів різних калібрів і всього спектра піхотного озброєння найбільша і, з невеликими перервами, тривала фактично протягом усіх вчорашніх діб.

На Донецькому напрямку бойовики застосовували міномети калібру 82 міліметра і піхотне озброєння поблизу Пісків і Кам'янки.

Раніше QHA повідомляло, що українська сторона (УС) Спільного центру контролю та координації розведення сил і засобів (СЦКК) констатує, що незаконні збройні формування ОРДО продовжують обстріли мирних населених пунктів уздовж лінії розмежування з забороненого Мінськими угодами озброєння. У УС СЦКК нагадали, що НВФ у районі селища Гольмівське навмисне пошкодили лінію електропередач, яка живить Травневе, і не дозволяють ремонтним бригадам відновити. Без електропостачання залишаються понад 200 жителів даного селища.

QHA