КИЇВ (QHA) -

Бойовики терористичних угруповань на Донбасі 7 разів порушили режим тиші. Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО у Facebook.

На Донецькому напрямку військовослужбовці Збройних сил України (ЗСУ) помітили диверсійно-розвідувальну групу, яка рухалася в бік позицій ЗСУ. Українські військові були змушені відкрити вогонь зі стрілецької зброї. Диверсанти покинули пораненого на полі бою.

— В районі Широкиного українські захисники помітили ворожу диверсійно-розвідувальну групу, яка рухалася в бік наших позицій. Коли відстань стало критично близькою, наші воїни відкрили вогонь зі стрілецької зброї і змусили диверсантів відійти. Противник покинув на полі бою одного пораненого. Силами наших захисників його було евакуйовано з поля бою і надано медичну допомогу,  сказано у повідомленні.

На Луганському напрямку бойовики обстріляли з мінометів калібру 82 міліметри позиції ЗСУ біля Луганського, а зі стрілецької зброї — біля Станиці Луганській.

Біля Широкиного і Водяного терористи застосовували міномети калібру 120 міліметрів.

— Незважаючи на те, що ворожі обстріли несли загрозу життю наших захисників, українські воїни були змушені в одному з випадків відкривати вогонь з озброєння, що не заборонено Мінськими домовленостями.

QHA повідомляло, що в зоні проведення АТО на Донбасі бойовики терористичних угруповань двічі порушили перемир'я. У прес-центрі зазначили, що під час проведення інженерних робіт на Донецькому напрямку, бойову травму отримав один військовослужбовець ЗСУ.

QHA