КИЇВ (QHA) -

Бойовики терористичних угруповань у зоні проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі зменшили кількість обстрілів позицій Збройних сил України (ЗСУ). Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО у Facebook.

— Ситуація за минулу добу в районі проведення АТО характеризується зменшенням кількості обстрілів. Незважаючи на відчутне зниження збройних провокацій, повного дотримання режиму припинення вогню немає. Бойовики на деяких ділянках лінії зіткнення продовжують грубо порушувати Мінські домовленості, застосовуючи заборонені міномети, сказано у повідомленні.

Так, бойовики 8 разів обстріляли позиції ЗСУ.

На Луганському напрямку терористичні угруповання вели вогонь по Троїцькому і Жовтому з мінометів калібру 120 міліметрів.

На Донецькому напрямку бойовики застосовували міномети калібру 82 міліметри поблизу Опитного. Біля Водяного, шахти Бутівка застосовували гранатомети різних видів, поблизу Пісок і Авдіївки — легке піхотне озброєння.

Нагадаємо, бойовики 24 рази обстріляли позиції ЗСУ із заборонених мінометів, в результаті чого отримали поранення четверо українських військовослужбовців. На Луганському напрямку бойовики обстріляли позиції біля Луганського, Троїцького, Новоолександрівки, Трьохізбенки і Світлодарська. На Донецькому напрямку терористи вели вогонь по Мар'їнці.

QHA