2 березня у зоні проведення Антитерористичної операції (АТО) бойовики терористичних угруповань 8 разів обстріляли позиції українських військових, у результаті чого загинув один військовослужбовець Збройних сил України (ЗСУ), ще двоє отримали поранення. Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО.
— За минулу добу агресор провів вісім прицільних обстрілів позицій Збройних сил України. У результаті ворожого вогню, на жаль, загинув один український воїн, ще двоє наших захисників отримали поранення, — йдеться у повідомленні.
Бойовики обстріляли позиції сил АТО з мінометів, які мають бути відведені від лінії розмежування.
На Луганському напрямку терористи застосували міномети калібру 120-мм біля Троїцького, зі стрілецької зброї — біля Станиці Луганської.
— На Донецькому напрямку противник з мінометів калібру 120 і 82-мм, гранатометів різних типів і стрілецької зброї неодноразово обстрілював наші позиції навколо Авдіївки. Також, 82-мм міномети і озброєння БМП ворог застосував неподалік Богданівки.
Нагадаємо, 1 березня напруга уздовж лінії зіткнення у зоні АТО ослабла. З початку доби був зафіксований один обстріл позицій наших захисників з боку бойовиків. На Луганському напрямку противник з 82-мм мінометів обстріляв опорні пункти сил АТО у районі Світлодарська.
QHA