КИЇВ (QHA) -

У зоні проведення Антитерористичної операції (АТО) на Донбасі бойовики терористичних угрупувань два рази порушили перемир'я. Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО у Facebook.

У прес-центрі зазначили, що під час проведення інженерних робіт на Донецькому напрямку, бойову травму отримав один військовослужбовець Збройних сил України (ЗСУ).

— У результаті ворожих обстрілів жоден наш військовослужбовець не загинув і не був поранений. У той же час при проведенні інженерних робіт на Донецькому напрямку отримав бойову травму один військовослужбовець Збройних cил України. Його оперативно доправили у військовий госпіталь та надали необхідну медичну допомогу, — йдеться у повідомленні.

18 січня бойовики обстріляли позиції ЗСУ зі зброї, забороненої Мінськими домовленостями.

На Луганському напрямку під обстріли з мінометів калібру 82 міліметри українські військовослужбовці потрапили біля Щастя. Біля Луганського терористи застосовували міномети калібру 120 міліметрів.

У штабі АТО заявили, що українські військовослужбовці не відкривали вогонь у відповідь.

QHA повідомляло, що 17 січня у зоні проведення АТО бойовики 7 разів обстріляли позиції ЗСУ, в результаті чого загинули троє українських військовослужбовців, ще п'ятеро отримали поранення. У прес-центрі зазначили, що військові ЗСУ змушені були два рази відкрити вогонь у відповідь зі зброї, що не заборонена Мінськими домовленостями.

QHA