КИЇВ (QHA) -

Сили спеціальних операцій Збройних сил України (ССПО ЗСУ) можуть вступити до сил швидкого реагування Північноатлантичного альянсу (НАТО) вже в 2020 році. Про це заявив військовий представник України при НАТО, генерал-лейтенант Володимир Аскаров, повідомляє глава підкомітету з питань безпеки державних інформаційних систем комітету парламенту з питань національної безпеки і оборони Ірина Фриз на своїй сторінці в Facebook.

— У 2020 році Сили спеціальних операцій ЗСУ можуть увійти до Сил швидкого реагування НАТО. Представники Альянсу також відзначають прогрес у розвитку ССПО ЗСУ. Сподіваюся, що ми збережемо темпи розвитку, що дозволить за 2 роки інтегрувати цей рід сил до оперативних сил Альянсу, — сказав Аскаров.

QHA повідомляло, що представники делегації Бельгії в Парламентській асамблеї НАТО висловили українським колегам підтримку в питанні відновлення Україною суверенітету і територіальної цілісності. Член бельгійської делегації Дамьен Тьєрі заявив, що Україна "є стратегічною країною". Він також підкреслив, що "Україна може повністю розраховувати на підтримку Бельгії". Тьєрі висловив упевненість, що "Україна спільно з НАТО зможе зупинити агресію Росії".

QHA