КИЇВ (QHA) -

За даними української розвідки, завтра, 19 грудня, бойовики Донецької та Луганських областей у зоні проведення антитерористичної операції можуть вдатися до агресивних наступальних дій по всій лінії зіткнення.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО у Facebook.

Зазначається, що це пов'язано із заявою Міноборони РФ про намір відкликати російських офіцерів зі Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК).

— Зокрема ворог планує активізувати роботу своїх ДРГ на військових об'єктах Збройних сил України, об'єктах енергетичної і транспортної інфраструктури, збільшити кількість провокаційних обстрілів у бік наших позицій і житлових кварталів населених пунктів поблизу лінії розмежування, зазначають у прес-центрі.

Крім того, для звинувачення сил АТО у порушенні Мінських домовленостей бойовики можуть частіше обстрілювати свої позиції зі ствольної артилерії великого калібру, реактивних систем, танків та інших видів озброєння.

У штабі АТО повідомляють, що "дані провокації спрямовані на обурення місцевого населення з метою негативного ставлення, а іноді і агресії у бік українських військ, особливо напередодні консультацій в "нормандському форматі" і засідання тристоронньої контактної групи у Мінську, планових візитів представників ОБСЄ" .

Раніше повідомлялося, що у зоні проведення АТО бойовики обстріляли позиції Збройних сил України (ЗСУ), в результаті чого загинули троє українських військовослужбовців.

QHA