ДОНЕЦЬК (QHA) -

Бойовики на окупованому Росією Донбасі обороняються купами каміння і загрожують ними співробітникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Про це йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

— Під час патрулювання в підконтрольному «ДНР» с. Безіменне (30 км на схід від Маріуполя) члени патруля Місії побачили купу каміння на дорозі і чотирьох чоловіків у формі військового типу, які стояли поблизу. Ще один чоловік, одягнений у куртку військового типу, кричав і розмахував руками в сторону патруля СММ, тримаючи у руках камінь і металевий предмет.

У звіті сказано, що деякі цивільні автомобілі бойовики пропускали, відсуваючи камені. Патруль залишив цей район.

Також у СММ у черговий раз зафіксували російську військову техніку:

— 12 травня безпілотний літальний міні-апарат (БПЛА) СММ зафіксував три гаубиці (2С1 «Гвоздика», 122 мм) біля підконтрольного «ДНР» с. Безіменне (30 км на схід від Донецька), розміщені там в порушення ліній відведення.

Нагадаємо, окупанти і раніше намагалися перешкодити роботі Місії.

Так, у попередньому звіті було сказано, що бойовики «ДНР», які стоять на блокпостах, отримали від свого «керівництва» письмові інструкції, в яких розказано, яким чином вони повинні перешкодити патрулям СММ ОБСЄ в їх пересуванні по території ОРДО.

Як повідомляло QHA, також СММ постійно фіксує, як через неконтрольовану ділянку російсько-українського кордону з ОРДЛО до Росії вивозиться сільськогосподарська продукція та інші вантажі.

ФОТО: Reuters

QHA